Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Remove
lv: Izņemt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: days
lv: dienas

en: Always
lv: Vienmēr

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums
