Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Remove
oc: Levar

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Always
oc: Totjorn

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: nights
oc: nuèit
