Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Always
pl: Zawsze

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: !label of field %name
pl: !label pola %name
