Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Remove
fa: حذف

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Always
fa: همیشه

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان
