Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Remove
ru: Удалить

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Always
ru: Всегда

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: nights
ru: ночи

en: !label of field %name
ru: !label поля %name
