Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: days
sk: dni

en: Always
sk: Vždy

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do
