Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: !label of field %name
th: !label ของ %name
