Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Remove
tr: Kaldır

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Always
tr: Her zaman

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Rooms
tr: Odalar
