Roost Web Push (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Login
af: Gebruiker

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Continue
af: Gaan voort
