Roost Web Push (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Continue
be: Працягнуць
