Roost Web Push (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད
