Roost Web Push (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Continue
cs: Pokračovat
