Roost Web Push (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Continue
cy: Parhau
