Roost Web Push (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Continue
da: Fortsæt

en: Sign out
da: Log ud
