Roost Web Push (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Enter message
eu: Sartu mezua
