Roost Web Push (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Login
fa: ورود

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Continue
fa: ادامه
