Roost Web Push (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Continue
fi: Jatka

en: Enter message
fi: Syötä viesti
