Roost Web Push (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Login
hr: Prijava

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Continue
hr: Nastavi
