Roost Web Push (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Login
is: Innskráning

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Continue
is: Halda áfram
