Roost Web Push (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Login
ja: ログイン

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Continue
ja: 継続

en: Sign out
ja: サインアウト
