Roost Web Push (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Continue
ml: തുടരുക
