Roost Web Push (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Continue
sv: Fortsätt
