Roost Web Push (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Continue
uk: Продовжити

en: Sign out
uk: Вийти
