Roost Web Push (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: عنوان URL

en: Continue
ar: متابعة
