Roost Web Push (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Login
de: Anmelden

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: Continue
de: Weiter

en: Sign out
de: Abmelden
