Roost Web Push (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Message
es: Mensaje

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: Continue
es: Continuar

en: Sign out
es: Salir

en: Enter message
es: Escribir mensaje
