Roost Web Push (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Login
he: כניסה

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Continue
he: להמשיך
