Roost Web Push (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх
