Roost Web Push (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Sign out
nl: Uitloggen

en: Enter message
nl: Voer bericht in

en: Send notification
nl: Notificatie sturen
