Roost Web Push (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Continue
oc: Contunhar
