Roost Web Push (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Login
pt: Entrar

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Guardar

en: Continue
pt: Continuar

en: Please check your Email or Username and Password.
pt: Por favor verifique o seu e-mail ou palavra-passe.
