Roost Web Push (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Login
ru: Логин

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Continue
ru: Продолжить

en: Enter message
ru: Введите сообщение
