Roost Web Push (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ
