Roost Web Push (7.x-3.7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Continue
bn: এগিয়ে চল
