Roost Web Push (7.x-3.7) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Login
ca: Entrada

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Continue
ca: Continua
