Roost Web Push (7.x-3.7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Continue
el: Συνέχεια
