Roost Web Push (7.x-3.7) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Continue
hu: Folytatás

en: Sign out
hu: Kijelentkezés

en: Enter message
hu: Üzenet beírása

en: forgot password?
hu: elfelejtett jelszó?
