Roost Web Push (7.x-3.7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ
