Roost Web Push (7.x-3.7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Login
lt: Prisijungti

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Continue
lt: Tęsti
