Roost Web Push (7.x-3.7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Continue
lv: Turpināt
