Roost Web Push (7.x-3.7) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်
