Roost Web Push (7.x-3.7) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Login
pl: Zaloguj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Continue
pl: Kontynuuj
