Roost Web Push (7.x-3.7) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Salvar

en: Continue
pt: Continuar

en: Sign out
pt: Sair

en: Module Settings
pt: Configurações do módulo
