Roost Web Push (7.x-3.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Continue
sk: Pokračovať
