Roost Web Push (7.x-3.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Login
sl: Prijava

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Continue
sl: Nadaljuj
