Roost Web Push (7.x-3.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Continue
sq: Vazhdo
