Roost Web Push (7.x-3.7) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Continue
te: కొనసాగించు
