Roost Web Push (7.x-3.7) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Login
tr: Giriş

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Continue
tr: Devam et
