Roost Web Push (7.x-3.7) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Continue
vi: Tiếp tục
