Roost Web Push (7.x-3.7) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: Continue
fr: Continuer

en: Sign out
fr: Se déconnecter

en: Module Settings
fr: Paramètres du module
